Rychlý kontakt

Asociace pro veřejné zakázky
tel.: +420 776 021 736
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Asociace pro veřejné zakázky využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Aktuality

Ministerstvo dopravy dnes oznámilo, že SFDI dnes…

(14.01.2020,Facebook)Ministerstvo dopravy dnes oznámilo, že SFDI dnes uzavřela smlouvu na vybudování a provoz eShopu na prodej elektronických dálničních známek za 401 miliónu Kč za 4 roky.Bez výběrového řízení, přímým zadáním jedinému dodavateli!! Ale to není všechno.

Státní fond dopravní Infrastruktury současně vypisuje další výběrová řízení související s elektronickou dálniční známkou. Nyní probíhá VŘ na prodej dálničních známek na obchodních místech, kdy je pro prodej "elektronických" dálničních známek vyžadováno na více než 800 prodejních míst a 80 % benzínových pump.Předpokládaná hodnota veřejné zakázky činí 477.000.000,- Kč bez DPH na 4 roky, v případě využití opce na prodloužení o 5 let celkem 926.000.000,- Kč bez DPH.