Rychlý kontakt

Asociace pro veřejné zakázky
tel.: +420 776 021 736
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Burza práce

Právník pro oblast veřejných zakázek

logo-cejiza

CEJIZA, s.r.o. hledá do svého týmu PRÁVNÍKA PRO OBLAST VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK.

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem společně s krátkým motivačním dopisem zasílejte na email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Číst dál...

Referent/referentka veřejných zakázek

logo-stc

STÁTNÍ TISKÁRNA CENIN, státní podnik hledá referenta / referentku veřejných zakázek. Podrobnosti naleznete v detailu tohoto článku. Písemné nabídky s osobním strukturovaným životopisem s uvedením souhlasu se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení a kontaktním spojením na Vás zasílejte na adresu:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Číst dál...

Právník odboru veřejných zakázek

logo-motol

Fakultní nemocnice v Motole hledá pro svůj tým a nabízí pracovní příležitost na postu Právník odboru veřejných zakázek. Podrobnosti naleznete v detailu tohoto článku. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem společně s krátkým motivačním dopisem zasílejte na email:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Číst dál...

Referent odboru veřejných zakázek

logo-motol

Fakultní nemocnice v Motole hledá pro svůj tým a nabízí pracovní příležitost na postu Referent odboru veřejných zakázek. Podrobnosti naleznete v detailu tohoto článku. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem společně s krátkým motivačním dopisem zasílejte na email:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Číst dál...

Advokát/advokátka, Advokátní koncipient/koncipientka - - specialista pro oblast veřejných zakázek a koncesí

logo-mt-legal

MT Legal s.r.o., advokátní kancelář rozšiřuje svůj tým v Praze a nabízí pracovní příležitost pro Advokát/advokátka, Advokátní koncipient/koncipientka - specialista pro oblast veřejných zakázek a koncesí. Podrobnosti naleznete v detailu tohoto článku. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem společně s krátkým motivačním dopisem zasílejte na email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Číst dál...