Rychlý kontakt

Asociace pro veřejné zakázky
tel.: +420 776 021 736
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Burza práce

Advokátní koncipient/koncipientka - specialista na oblast veřejných zakázek a koncesí

logo-mt-legal

MT Legal s.r.o., advokátní kancelář
rozšiřuje svůj tým v Brně a nabízí novou pracovní příležitost na pozici:

Advokátní koncipient/koncipientka - specialista pro oblast veřejných zakázek a koncesí

  Požadavky a náplň práce naleznete v detailu tohoto článku anebo na  http://www.mt-legal.com/cs/kariera.html

Číst dál...

Poradenská a konzultační společnost hledá administrativního pracovníka

logo-aiconsulting

Poradenská a konzultační společnost hledá
administrativního pracovníka

Číst dál...

Hledám zaměstnání na HPP - samostatný referent veřejných zakázek

Zkušená referentka veřejných zakázek hledá zaměstnání na HPP v této nebo obdobné pozici. Mám šestiletou praxi jako samostatný referent veřejných zakázek ve zdravotnických zařízeních. Do mé pracovní náplně náležela převážně administrace otevřených řízení v nadlimitním režimu s předmětem plnění z oblasti dodávek zdravotnického materiálu, zdravotnické techniky aj. Mám znalost zákona č. 134/2016 Sb. Samozřejmostí je ochota se dál vzdělávat v oboru a v požadované oblasti, ŘP sk. B - aktivní řidič, jazykové znalosti - angličtina (mírně pokročilá) + řečtina komunikativně, mám dobré komunikační schopnosti. Je mi vlastní zodpovědný a svědomitý přístup. CV zašlu na vyžádání. Pracovní nabídky zasílejte na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

Číst dál...

Specialista přípravy nabídek a prezentací v týmu Business Development

logo-ernst-a-young-2

Do našeho týmu Business Development hledáme kolegu/kolegyni na pozici Specialista přípravy nabídek a prezentací. Budete se podílet na zpracovávání nabídek, prezentací a dalších materiálů pro české zastoupení EY a v případě potřeby budete vyřizovat požadavky kolegů ze zahraničí sdružených v Global EY. Díky spolupráci s lidmi na různých pozicích a z různých kultur budete mít příležitost neustále se učit něco nového a získávat nové zkušenosti.

Podrobnosti naleznete v detailu tohoto článku. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem společně s krátkým motivačním dopisem zasílejte na email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  .

Číst dál...

Referent odboru veřejných zakázek

logo-motol

Fakultní nemocnice v Motole hledá pro svůj tým a nabízí pracovní příležitost na postu Referent odboru veřejných zakázek. Podrobnosti naleznete v detailu tohoto článku. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem společně s krátkým motivačním dopisem zasílejte na email:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Číst dál...