Připravované akce

Vážení členové AVZ,  dovolte, abychom Vás informovali o nabídce seminářů AKADEMIE HAVEL & PARTNERS. Členové AVZ se mohou seminářů zúčastnit za zvýhodněnou cenu se slevou 25 %. Pro uplatnění slevy prosím uveďte v přihlášce „člen AVZ – sleva 25 %" (naleznete též v benefitních nabídkách v členské části webu). Pořadatel kurzů je oprávněn si tuto informaci kdykoli ověřit. 

COMPLIANCE (ONLINE)

  • 23.04. 2021 (9,00–12 hodin) - nejbližší seminář, další  termíny v detailu článku...  

Způsob našeho vzdělávání, aktuálnost, kvalita a vedení kurzů několika špičkovými lektory zůstávají stejné, mění se tedy pouze forma.  Všechny semináře pro Vás budou přenášeny živě z Florentina s maximální technickou profesionalitou a uživatelským komfortem – můžete je sledovat z jakéhokoliv zařízení s internetem. Není třeba nic instalovat, stačí libovolný webový prohlížeč. S přednášejícími můžete v reálném čase komunikovat prostřednictvím chatovacího nástroje. Po skončení semináře Vám zašleme prezentaci a odkaz na záznam videa. 
 
Všechny kurzy probíhají tradičně v pátek dopoledne, a to od 9 do 12 hodin. 

23. 4.  COMPLIANCE (ONLINE)/ADAM JOSEF (HAVEL & PARTNERS) SEIFERT FILIP (SEIFERT & PARTNEŘI)

30.4.   Změny v akciové společnosti po novele ZOK (online)/ FLORIÁN, KUNÁŠEK (HAVEL & PARTNERS)

7. 5.   VÝVOJ JUDIKATURY K NÁHRADĚ ÚJMY V LETECH 2020 A 2021 (ONLINE)/ DOC. JUDR. FILIP MELZER, PH.D., LL.M. (HAVEL & PARTNERS)

14. 5.  NOVINKY V SOUTĚŽNÍM PRÁVU (ONLINE)  /NERUDA, GACHOVÁ, ŠIMEČEK (HAVEL & PARTNERS)

21. 5.   ELEKTRONIZACE VEŘEJNÉ SPRÁVY V NOVÉ LEGISLATIVĚ (ONLINE) / KOVÁŘ, KORBEL (HAVEL & PARTNERS)