Burza práce

Právník s více jak 10letou praxí ve veřejných zakázkách na straně několika zadavatelů, s rozsáhlými zkušenostmi jak s administrací VZ, tak i s vedením týmu, s vyhotovováním právních stanovisek, s legislativní činností, zejména v oblasti vnitřních předpisů týkajících se zadávacího řízení a elektronizace VZ, hledá práci na hlavní zaměstnanecký poměr u zadavatele, ale nebrání se ani nabídkám ze strany administrátorských firem či dodavatelů veřejných zakázek. Místo výkonu práce nejlépe území hl. města Prahy. Kontaktní email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

CEJIZA, s.r.o. (Centrální jihomoravský zadavatel) hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici SPECIALISTA VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK.

Podrobnosti naleznete v detailu tohoto článku.

CEJIZA, s.r.o. (Centrální jihomoravský zadavatel) hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici  právníka pro oblast veřejných zakázek v Brně.

Podrobnosti naleznete v detailu tohoto článku. 

Středočeský kraj vyhlašuje 29.4.2020 výběrové řízení na obsazení pracovního místa na pozici odborný referent pro oblast veřejných zakázek (tř.11).  

Podrobnosti naleznete v detailu tohoto článku. 

Středočeský kraj vyhlašuje 29. 4. 2020 výběrové řízení na obsazení 2 pracovních míst na pozici odborný referent pro oblast veřejných zakázek (tř.9).

Podrobnosti naleznete v detailu tohoto článku.